"Plán na rok 2024

Plánované akce 2024
   
Únor   
 
Micronésie - Truk Lagoon
 
Červen
 
Jordánsko - vraky v Aqabě - vojenské muzeum
Srpen

 
Chorvatsko - safari loď Sv. Roko vraky a reefy
Říjen Indonésie - Bali
 

Bližší informace a přihlášky: standa@respodiving.cz a www.respodiving.cz

 

12. MIKRONÉSIE - Truk Lagoon 2024

Termín: 5. - 18. 2. 2024

Již po dvanácté vyrážíme na legendární vrakovou lokalitu a skvělé potápění - Truk Lagoon. Balíček obsahuje letenku, ubytování v parádních dvoulůžkových pokojích, transfery z a na letiště, 24 ponorů na vraky s místním i českým průvodcem, lahev se vzduchem, závěrečný večírek s grilováním, potápěčský certifikát BLR.  Za příplatek: twin lahve, stage, nitrox, trimix, další ponory navíc, strava.

Průvodce: Standa, na těchto vracích má více než 250 ponorů. 

„Operace Hailstone 17. – 18. 02. 1944“, kdy Američané zničili, svými nálety, námořní základnu na Truku a potopili velké množství lodí a letadel.

Jedna z nejlepších světových vrakových lokalit, plná nádherných vraků s bohatou historií. Skvělé potápění, dobrá viditelnost, žádné proudy a tak neváhejte, vraky se postupně rozkládají. Na dně je zmapováno cca 65 vraků lodí, letadel i ponorek.Využijte našich zkušeností a možnosti opět vyjet do této lokality. Celý týden potápění na nejlepší vrakové lokalitě v Pacifiku. Je skvělá pro jednoduché vrakové i technické potápění. Vraky jsou v hloubkách 5 - 65 m.

 

Vanuatu - 75. výročí potopení lodi SS President Coolidge 26.10.2017

Opět jsme měli pozvání na slavnostní akce na Vanuatu k 75. výročí potopení americké transportní lodí President Coolidge. 

‎26th October 2017 is 75th anniversary of the Coolidge sinking.

Espiritu Santo Tourism Association is planning a big event for the special anniversary.

Vanuatu - Vraky: President Coolidge & Dedele

Záznamy: 25 - 36 ze 40
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>